Hotel Jedovnice Riviera
Hotel Riviera ubytování Jedovnice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
 

Hotel Riviera / Jedovnice

Hotel Riviera se nachází v obci Jedovnice, které svou polohou patří do samého centra Moravského krasu. Hotel Riviera je postaven na levém břehu rybníka Olšovce, obklopen lesy. Prostředí působí jako oáza klidu a pohody.

Moravský kras ubytování
Hotel Riviera má pro své hosty připraveno ubytování ve 21 dvou až tří lůžkových pokojích s balkony a výhledem na rybník Olšovec. Na každém pokoji je WC a umyvadlo s teplou a studenou vodou, kabelová televize. Sprchy jsou na každém podlaží společné.

Snídaně v ceně je formou švédského stolu. Bezdrátové připojení k internetu zdarma. Venkovní posezení, možnost grilování.

Hotel nabízí také ubytování včetně plné penze pro školy v přírodě, výlety, dětské pobyty a tábory - strava 5x denně, pitný režim, možnost zajištění programu pro děti, veškerý servis profesionální agenturou.

Dovolená Moravský kras ubytování hotel Riviera
Jedovnice jsou nejznámější turistickou destinací v Moravském krasu. Poloha hotelu Riviera umožňuje širokou paletu vodních sportů a rekreace na březích rybníka Olšovce ( 42 ha ). Olšovec v Jedovnici je největším rybníkem na Drahanské vrchovině. Po obou březích jsou vybudovány promenádní chodníky s parkovou úpravou zeleně. Hotel je skvělou základnou pro cesty za poznáním Moravského krasu, historických a kulturních památek okresu Blansko, města Brna, Slavkova a jejich okolí.

Jedovnice ubytování v Moravském krasu Hotel Riviera rekreace 
Pro hosty, hledající klidný odpočinek a milovníky nedotčené přírody se nabízí vycházky do klidové oblasti rybníků Budkovan a Dubový, přírodního parku Rakovecké údolí a překrásných lesů, navazujících na jižní část rekreační oblasti Moravského krasu. Celá tato oblast je dosud prakticky nedotčena civilizačními vlivy, což umožnuje přežití mnoha unikátních botanických druhů a hnízdění vodního ptactva. Lesy navazující na rekreační oblast jsou proslulé bohatstvím hub a na březích rybníka si přijdou na své i milovníci sportovního rybaření.

Hotel Riviera ubytování v Jedovnici zajímavosti v okolí
Moravský kras: Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, Balcarka, Sloupsko-Šošůvská, propast Macocha. Zámky: Rájec, Boskovice, Lysice, Slavkov... Muzea: Blansko, Rudice...
Hotel Jedovnice Riviera - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jedovnice Riviera - disponuje restauracíHotel Jedovnice Riviera -  je k dispozici připojení na internetHotel Jedovnice Riviera -  je k dispozici letní terasaHotel Jedovnice Riviera - tenis -poblíž hoteluHotel Jedovnice Riviera - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jedovnice Riviera - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Blansko

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com